Besplatne obuke o pisanju biznis plana i strateškom planiranju usmerenom na socijalno preduzetništvo

Obuke o pisanju biznis plana i strateškom planiranju  realizuju se u okviru projekta “Budite kul-budite odgovorni” 17. decembra 2022. u Američkom kutku (Kej žrtava racije 2b, Novi Sad) od 11 do 15h.

Obuke su besplatne i namenjene predstavnicima udruženja i mladima uzrasta od 18 do 30 godina koji pripadaju osetljivim kategorijama stanovništva (nezaposleni/-e, mladi Romi/-kinje, mladi sa invaliditetom, mladi bez roditeljskog staranja, LGBT, mladi iz ruralnih naselja…) sa teritoriji Grada Novog Sada.
Po završetku obuke, 21.12. biće organizovana studijska poseta jednom socijalnom preduzeću u Novom Sadu.
Broj učesnika je ograničen, selekcija će biti izvršena najkasnije do 15. decembra i svi odabrani učesnici će biti kontaktirani putem maila. Link za prijavu nalazi se OVDE.

Projekat  “Budite kul-budite odgovorni” sprovodi Udruženje Remiks iz Novog Sada u okviru realizacije Lokalnog akcionog plana za mlade Grada Novog Sada za 2022. godinu i sufinansira ga Gradska uprava za sport i omladinu Grada Novog Sada-Kancelarija za mlade.