Besplatne radionice za mlade: Osnove pisanja projekata, Marketing i prodaja, Zaštita prava intelektualne svojine

U Novom Sadu u OK Klubu 19. oktobra biće održane tri besplatne radionice za mlade.

Radionica o OSNOVAMA PISANJA PROJEKTA održaće se od 10.00 do 13h. Radionica je namenjena mladima koji nikada nisu pisali projekte kako bi se upoznali sa elementima projektnih obrazaca i kako definisati cilj, ciljnu populaciju, indikatore i sl.
Voditeljka radionice je Milica Rajačić.

Učešće je besplatno.

Radionica o MARKETINGU I PRODAJI biće održana u OK Klubu 19. oktobra od 13.45 do 15.15h. Radionica je namenjena mladima koji žele da započnu sopstveni biznis ili su ga već pokrenuli.
Voditeljka radionice je Milica Rajačić.

Učešće je besplatno.

Radionica o ZAŠTITI PRAVA INTELEKTUALNE SVOJINE biće održana u OK Klubu 19. oktobra od 15.30 do 17h. Radionica je namenjena mladima koji žele da započnu sopstveni biznis ili su ga već pokrenuli. Predavač je Vladimir Šećerov iz Advokatske kancelarije Šećerov kojoj je ovo oblast prava uska specijalnost.

Učešće je besplatno.

Radionice se održavaju u okviru projekta “(Re)Startuj uspešno 2” koji sprovodi Udruženje Remiks iz Novog Sada u partnerstvu sa Regionalnom razvojnom agencijom Bačka, Agencijom Put jednog projekta i Advokatskom kancelarijom Šećerov.

Projekat finansira Gradska uprava za sport i omladinu Grada Novog Sada – Kancelarija za mlade.

Broj učesnika/-ca je ograničen na 15, a rok za prijavu je 18. oktobar.
Odabrani učesnici/-ce biće obavešteni putem maila. Potvrda učešća je obavezna.

Linkovi za prijave:

OSNOVE PISANJA PROJEKATA – OVDE