Konferencija za medije povom predstavljanja rezultata projekta “Budite kul-budite odgovorni”

Udruženje Remiks poziva predstavnike medija da u petak, 19. jula, od 13 časova u EU info pointu u Novom Sadu prisustvuju konferenciji za medije.

Na konferenciji će biti predstavljeni rezultati projekta „Budite kul-budite odgovorni“ koji smo sprovodili prethodnih 7 meseci i publikacija koju smo pripremili.

Aktivnosti su imale za cilj promociju organizacija civilnog društva koje rade sa mladima u riziku od socijalnog isključivanja, promociju socijalnih preduzeća i društveno odgovornih kompanija iz Srbije kako bismo podigli svest o njihovom postojanju i značaju.

Foto: Pixabay.com