Besplatne obuke za mlade o pisanju biznis plana i strateškom planiranju

U okviru projekta “(Re)Startuj uspešno 2”, koji finansira Gradska uprava za sport i omladinu Grada Novog Sada – Kancelarija za mlade, Udruženje Remiks organizuje dve besplatne obuke za mlade 5. oktobra u OK klubu na Spensu.

Prva obuka je pisanje biznis plana i trajaće od 10 do 13h. Link za prijavu nalazi se OVDE.

Druga obuka je strateško planiranje i trajaće od 14 do 17h. Link za prijavu nalazi se OVDE.

Obe obuke vodiće Marija Prokopić, diplomirana ekonomistkinja.

Prijave se primaju do popune mesta ili najkasnije do 1. oktobra. Odabrani učesnici/-e biće obavešteni putem email adrese i dužni su da potvrde svoje učešće kako bi u slučaju odustajanja bili pozvani sledeći sa liste prijavljenih.

Učešće na obukama se ne naplaćuje. Osveženje i ketering obezbeđuje organizator.

Projekat “(Re)Startuj uspešno 2” sprovodi Udruženje Remiks iz Novog Sada u partnerstvu sa Regionalnom razvojnom agencijom Bačka, Agencijom Put jednog projekta i Advokatskom kancelarijom Šećerov.

Foto: pixabay.com

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

1. […] U subotu, 5. oktobra, biće održane obuka za pisanje biznis plana i obuka o strateškom planiranju. Prijave se vrše preko upitnika koji se nalazi na sajtu Udruženja Remiks OVDE. […]