ONLINE savetovanje za tebe ako si u riziku i treba da se testiraš na HIV i hepatitis C

U okviru projekta “Podrška aktivnostima udruženja građana u oblasti prevencije i kontrole HIV infekcije” u 2023. godini Udruženje Remiks organizuje u periodu od 20. do 24. novembra i 27. novembra svakodnevno dobrovoljno i poverljivo savetovanje i testiranje na HIV i hepatitis C od 14 do 17h na adresi Janka Čmelika 85.

Van ovih datuma DPST možete obaviti svakog četvrtka na istoj adresi u istom vremenskom periodu.

Testiranje brzim testovima na HIV i HCV namenjeno je osobama koje koriste droge ubrizgavanjem.

Naši online savetnici su dostupni da vam pruže sve potrebne informacije kako o ovoj akciji tako i o drugim uslugama koje pružamo u okviru programa smanjenja štete.

Dostupne usluge koje vam mogu biti od koristi su usmeravanje i praćenje u institucije radi ostvarivanja prava iz oblasti socijalne i zdravstvene zaštite.

Putem kontakt forme na našem sajtu pošaljite nam svoju poruku, a naši savetnici će se javiti u najkraćem roku.

Projekat finansiraju Ministarstvo zdravlja Republike Srbije i Globalni fond za borbu protiv Side, tuberkuloze i malarije.