Besplatne radionice za mlade: Ključne veštine menadžera i Veštine pregovaranja

U Novom Sadu u OK klubu 12. oktobra biće održane radionice o KLJUČNIM VEŠTINAMA MENADŽERA od 9.30 do 11h i VEŠTINAMA PREGOVARANJA od 11.30 do 13h.

Radionice su namenjene mladima koji planiraju da započnu sopstveni biznis i početnicima u biznisu.
Voditeljka radionice je Nikolina Pupavac. Učešće je besplatno.

Radionice se održavaju u okviru projekta “(Re)Startuj uspešno 2” koji sprovodi Udruženje Remiks iz Novog Sada u partnerstvu sa Regionalnom razvojnom agencijom Bačka, Agencijom Put jednog projekta i Advokatskom kancelarijom Šećerov.

Projekat finansira Gradska uprava za sport i omladinu Grada Novog Sada – Kancelarija za mlade.

Broj učesnika/-ca je ograničen na 15, a rok za prijavu je 10. oktobar.
Odabrani učesnici/-ce biće obavešteni najkasnije 11. oktobra putem maila. Potvrda učešća je obavezna.

Linkovi za prijave:

KLJUČNE VEŠTINE MENADŽERA – OVDE